Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Vera Kruiswijk
Manager Emy van Schijndel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Abcoude D1 Baarn D1 12:45
Loenen D1 Hisalis D1 12:45
Maarssen D1 Noordwijk D1 12:45
Purmerend D1 FIT D1 12:45
Spitsbergen D1 IJburg D1
Uitgeest D1 Shinty D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Loenen D1 6 15 5 0 1
2 Shinty D1 6 14 4 2 0
3 Maarssen D1 5 13 4 1 0
4 Purmerend D1 6 13 4 1 1
5 FIT D1 6 10 3 1 2
6 Noordwijk D1 6 10 3 1 2
7 IJburg D1 6 9 3 0 3
8 Baarn D1 6 7 2 1 3
9 Spitsbergen D1 6 5 1 2 3
10 Abcoude D1 6 2 0 2 4
11 Uitgeest D1 5 1 0 1 4
12 Hisalis D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov H.C. HISALIS D1 12:45 thuis - KGveld 1
22 nov Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1 n.n.b uit
7 mrt AHC IJburg D1 12:45 uit
14 mrt DMHC Shinty D1 n.n.b thuis - KGveld 1
21 mrt MHC Uitgeest D1 12:45 uit
28 mrt VMHC Spitsbergen D1 n.n.b thuis - KGveld 1
11 apr Hockey Vereniging Abcoude D1 n.n.b uit
18 apr Noordwijk D1 n.n.b thuis - KGveld 1
25 apr M.H.C. Purmerend D1 n.n.b thuis - KGveld 1
16 mei MHV Maarssen D1 12:45 uit
30 mei AMHC FIT D1 n.n.b thuis - KGveld 1
6 jun H.C. HISALIS D1 n.n.b uit
13 jun Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1 n.n.b thuis - KGveld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
FIT D1 Noordwijk D1 3-0
Abcoude D1 Shinty D1 1-2
Loenen D1 IJburg D1 3-1
Maarssen D1 Hisalis D1 4-2
Spitsbergen D1 Uitgeest D1 6-2
Purmerend D1 Baarn D1 0-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Shinty D1 Loenen D1 2-0
Hisalis D1 FIT D1 1-6
Uitgeest D1 Abcoude D1 2-2
Noordwijk D1 Spitsbergen D1 3-3
IJburg D1 Purmerend D1 1-3
Baarn D1 Maarssen D1 0-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Hisalis D1 Noordwijk D1 1-2
Loenen D1 Uitgeest D1 3-0
Abcoude D1 Spitsbergen D1 1-1
FIT D1 Baarn D1 3-3
Maarssen D1 IJburg D1 3-2
Purmerend D1 Shinty D1 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
IJburg D1 FIT D1 7-0
Noordwijk D1 Abcoude D1 3-0
Baarn D1 Hisalis D1 3-2
Uitgeest D1 Purmerend D1 2-3
Spitsbergen D1 Loenen D1 1-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Baarn D1 Noordwijk D1 0-1
FIT D1 Shinty D1 2-3
Purmerend D1 Spitsbergen D1 3-2
Loenen D1 Abcoude D1 2-1
Hisalis D1 IJburg D1 0-5
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Noordwijk D1 Loenen D1 2-3
Shinty D1 Hisalis D1 2-0
IJburg D1 Baarn D1 4-1
Uitgeest D1 FIT D1 0-4
Abcoude D1 Purmerend D1 1-3
Spitsbergen D1 Maarssen D1 2-3
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
Shinty D1 Maarssen D1 1-1