Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Pleun ter Haar Romeny-Wijffels Voorzitter
Laura de Goederen Secretaris
Rudolf Nieweg Penningmeester
Bas Schöningh Technische Commissie
Edward van der Marel AB jeugd en (Jong)Senioren en Evenementen
Odette van Wageningen Jongste jeugd
Wedstrijdsecretariaat
Liza le Feber Jongste jeugd
Johann Boven Jeugd
Ingrid van der Pijll Zaalhockey
Vincent Bohté Senioren
Arbitrage
Edward Pasman Contactpersoon arbitrage
Olivier Langendijk Lid
Hanke van der Velden Lid
Mathijs Groenink Coordinator CS+ Coördinator
Heleen Leverstein Spelregelcursus Organiseren van de spelregelcursussen.
Jippe van der Velden Indeling Zaterdag Scheidsrechter indelingen voor junioren wedstrijden
Vincent Bohté Indeling Zondag Scheidsrechter indelingen voor senioren wedstrijden.
Lijncoördinatie
Hans van Ee Jongens A
Maycke Tielemans Meisjes A
Jeannette Schreurs Meisjes B
Barbara van Selm Jongens C
Nicole van Vught Meisjes C
Noortje Elias Jongens D
Nicole van Vught Meisjes D
Rick Anderson Trimhockey
Jantine Bremmer Meisjes E
Donata de Bruin Meisjes F
Jantine Bremmer Jongens E
Donata de Bruin Jongens F
Odette van Wageningen Panasj
Barbara van Selm Jongens B
Ledenadministratie
Paulien Engles Contributie inning
Esther van Casteren Lid
Josselien van Huet Lid
Communicatie & Marketing
Odette van Wageningen Coordinator
site redactie Mailadres
Gilbert den Hertog Webmaster
Madeleine Meerten-De Bruijn Lid
Evenementencommissie
Marieke Kanters Lid
Gevonden voorwerpen
Leontine Maxwell Lid
Saskia Moorman Lid
Jeugdbestuur
Freek van Elk Voorzitter
Materiaal Commissie
Coletta Hoogendoorn Lid
Sponsor commissie
Martin Veenendaal Voorzitter
Odette van Wageningen Lid
Chretienne Langerak Lid
Rudolf Nieweg Lid
Sportiviteit & Respect
Ernst Jurgens Lid
Sportveiligheid, gezondheid & letselpreventie
Ernst Jurgens Lid
Technische Commissie
Bas Schöningh Voorzitter
Germaine Poublon Secretaris
Emy van Schijndel Meisjes A
Gerard Kloosterboer Jongens A
Emy van Schijndel Meisjes B
Gerard Kloosterboer Jongens B
Emy van Schijndel Meisjes C
Renée de Kuyper Jongens C
Martijn van Mancius Meisjes D
Renée de Kuyper Jongens D
Martijn van Mancius Jongste jeugd
Annemarie Tasche-Verboon Algemeen coördinator
Antonet Hoorneman Penningmeester
Zaalhockey Commissie
Ingrid van der Pijll Zaalhockey Coördinator
Lonneke Dalderop Zaalhockey Coördinator
Wim Duijzer Coordinator
Nicole van Putten Zaalhockey Coördinator
Jolie van Beek Coordinator