Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bart Wisbrun
Trainer Bart Wisbrun
Aanvoerder Vera Kruiswijk
Manager Emy van Schijndel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Abcoude D1 Hisalis D1 12:45
Baarn D1 Loenen D1
Maarssen D1 IJburg D1 12:45
Purmerend D1 Barneveld D1 12:45
Shinty D1 Noordwijk D1 12:45
Spitsbergen D1 FIT D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Noordwijk D1 12 28 9 1 2
2 Shinty D1 12 26 8 2 2
3 Purmerend D1 12 24 7 3 2
4 FIT D1 12 22 7 1 4
5 Loenen D1 12 21 6 3 3
6 Hisalis D1 12 18 5 3 4
7 Baarn D1 12 17 5 2 5
8 IJburg D1 12 14 4 2 6
9 Barneveld D1 12 11 3 2 7
10 Maarssen D1 12 9 2 3 7
11 Spitsbergen D1 12 7 2 1 9
12 Abcoude D1 12 6 1 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1 n.n.b uit
10 mei M.H.C. Purmerend D1 n.n.b thuis - KGveld 1
17 mei MHV Maarssen D1 12:45 uit
24 mei Hockey Vereniging Abcoude D1 n.n.b thuis - KGveld 1
7 jun VMHC Spitsbergen D1 12:45 uit
14 jun AMHC FIT D1 n.n.b thuis - KGveld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Loenen D1 Hisalis D1 2-2
Baarn D1 Spitsbergen D1 2-2
Shinty D1 FIT D1 4-1
Maarssen D1 Noordwijk D1 3-3
Purmerend D1 Abcoude D1 1-0
Barneveld D1 IJburg D1 5-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
FIT D1 Baarn D1 0-3
Abcoude D1 Maarssen D1 2-2
IJburg D1 Loenen D1 2-2
Hisalis D1 Shinty D1 1-3
Noordwijk D1 Barneveld D1 3-1
Spitsbergen D1 Purmerend D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Shinty D1 IJburg D1 5-0
Maarssen D1 Spitsbergen D1 7-2
Loenen D1 Barneveld D1 2-1
Purmerend D1 FIT D1 2-1
Abcoude D1 Noordwijk D1 0-4
Baarn D1 Hisalis D1 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Noordwijk D1 Loenen D1 3-1
Barneveld D1 Shinty D1 1-6
Spitsbergen D1 Abcoude D1 3-0
IJburg D1 Baarn D1 0-4
Hisalis D1 Purmerend D1 1-1
FIT D1 Maarssen D1 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Abcoude D1 FIT D1 0-6
Baarn D1 Barneveld D1 1-0
Shinty D1 Loenen D1 0-0
Purmerend D1 IJburg D1 2-0
Maarssen D1 Hisalis D1 1-4
Spitsbergen D1 Noordwijk D1 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hisalis D1 Abcoude D1 4-2
IJburg D1 Maarssen D1 2-2
Noordwijk D1 Shinty D1 4-1
Loenen D1 Baarn D1 3-1
Barneveld D1 Purmerend D1 0-1
FIT D1 Spitsbergen D1 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Abcoude D1 IJburg D1 1-5
Spitsbergen D1 Hisalis D1 0-2
FIT D1 Noordwijk D1 3-1
Baarn D1 Shinty D1 0-1
Purmerend D1 Loenen D1 0-1
Maarssen D1 Barneveld D1 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Loenen D1 Maarssen D1 5-2
Hisalis D1 FIT D1 2-3
IJburg D1 Spitsbergen D1 2-0
Noordwijk D1 Baarn D1 3-0
Barneveld D1 Abcoude D1 1-1
Shinty D1 Purmerend D1 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Spitsbergen D1 Barneveld D1 5-3
Hisalis D1 Noordwijk D1 2-3
FIT D1 IJburg D1 2-1
Purmerend D1 Baarn D1 1-1
Abcoude D1 Loenen D1 1-3
Maarssen D1 Shinty D1 3-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Purmerend D1 Noordwijk D1 1-0
IJburg D1 Hisalis D1 3-1
Baarn D1 Maarssen D1 2-0
Barneveld D1 FIT D1 1-0
Shinty D1 Abcoude D1 3-0
Loenen D1 Spitsbergen D1 5-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Abcoude D1 Baarn D1 2-1
Spitsbergen D1 Shinty D1 0-2
Maarssen D1 Purmerend D1 1-2
Noordwijk D1 IJburg D1 6-0
FIT D1 Loenen D1 2-1
Hisalis D1 Barneveld D1 3-3
ZONDAG 8 MAART 2020
Abcoude D1 Purmerend D1 1-1
Spitsbergen D1 Baarn D1 2-5
IJburg D1 Barneveld D1 2-0
Noordwijk D1 Maarssen D1 4-0
FIT D1 Shinty D1 3-3
Hisalis D1 Loenen D1 3-0