Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C2 Erik Jaap Stigter W - AB
17:00 - 18:30 Jongens C3 Roger Kalkman
Sem Kee
W - CD
17:00 - 18:30 Jongens D3 Mark Ritsma R - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Giovanni Jansen R - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Isabeau van Delft
Jesse de Graaf
G - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Daan Bos
Dimo Goudsmit
G - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Erik Jaap Stigter B - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jort Schretlen
Teun Kloosterboer
W - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Michel Martens G - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Olivier Schöningh
Tessel van Niekerk
G - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Mark Ritsma B - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Daan Bos
Jesse de Graaf
R - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Giovanni Jansen W - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Roger Kalkman
Sem Kee
R - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Erik Jaap Stigter G - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Giovanni Jansen R - AB
20:00 - 21:30 Jongens A2 Mark Ritsma G - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Meisjes D2 Marcel Maijer R - AB
17:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep B - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 G - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Nick Bemelman
Tobias Duijzer
W - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Jacco Hoogendoorn G - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Nicole van Vught
Yvette Ruts-wolters
R - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Bastiaan Pasman
Kasper Fokkinga
W - AB
18:30 - 20:00 Jongens B3 Coletta Hoogendoorn R - CD
18:30 - 20:00 Jongens B4 Giovanni Jansen R - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Danique Vossenberg W - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Jacco Hoogendoorn W - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Maud Schoenmakers G - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Vera Kruiswijk G - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Sander v.d. Elshout G
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 Jacco Hoogendoorn R - AB
20:00 - 21:30 Jongens A3 Otto Blomsma R - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Giovanni Jansen W - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Meisjes 8E1 Sander v.d. Elshout G - CD
14:30 - 15:30 Meisjes 8E2 Roeland von Balluseck G - AB
15:30 - 17:00 Jongens D3 Erik Jaap Stigter W - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 8E3 Sander v.d. Elshout G - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 8E4 Roeland von Balluseck G - AB
15:30 - 17:00 Meisjes D3 Mark Ritsma R - AB
15:30 - 17:00 Meisjes D4 Tom van Delft R - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Roeland von Balluseck G - CD
17:00 - 18:30 Jongens C2 Ilan Goudsmit
Kik Nieuwland
W - AB
17:00 - 18:30 Jongens C3 Giovanni Jansen W - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Erik Jaap Stigter G - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B4 Jesse de Graaf R
17:00 - 18:30 Meisjes B5 Tom van Delft R
17:00 - 18:30 Meisjes B6 Sander v.d. Elshout R
17:15 - 18:15 E6-teams Trainingsgroep B
18:30 - 20:00 Heren 1 Sander v.d. Elshout G - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Giovanni Jansen W - AB
18:30 - 20:00 Jongens A3 Roeland von Balluseck R - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Mark Ritsma G - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Erik Jaap Stigter R - AB
20:00 - 21:30 Dames A Heleen Nauta - van Kuyk G - AB
20:00 - 21:30 Trimmers Roeland von Balluseck G - CD
20:30 - 22:00 Dames B Marieke Kanters W
20:30 - 22:00 Dames C Marina Wilten-Kalff W
20:30 - 22:00 Heren A Vincent Bohté R - CD
20:30 - 22:00 Heren B Harm ter Haar Romeny B
20:30 - 22:00 Heren C B
20:30 - 22:00 Heren VL1 Marc Stubbe R - AB
20:30 - 22:00 Heren VL2 Bas Schöningh B
20:30 - 22:00 Heren VL3 Barry Meerten B
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens A3 Sander Daniels G - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Boudewijn van Ee
Leon van Wincoop
R - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Danique Vossenberg G - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Naemo Mollen
Sebastian Arts
W - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 W - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Roeland von Balluseck R - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Danique Vossenberg G - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Coletta Hoogendoorn R - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Roeland von Balluseck R - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Splinter Groenink W - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Vera Kruiswijk G - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Sander v.d. Elshout G - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 R
20:00 - 21:30 Meisjes A4 R
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JJ F Jongens 1e jaars Trainingsgroep G - AB
16:00 - 17:00 JJ F Jongens 2e jaars Trainingsgroep W
16:00 - 17:00 JJ F meisjes 1e jaars Trainingsgroep G - CD
16:00 - 17:00 JJ F meisjes 2e jaars Trainingsgroep R
17:00 - 18:30 Jongens D1 Max Vehmeijer
Quinten Jongeneel
G - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Otto Wilten W - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Sander v.d. Elshout W - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Sander v.d. Elshout G - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Sander v.d. Elshout G - B
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Yvette Ruts-wolters R - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Martijn van Mancius R - CD
17:30 - 18:30 E6-teams Trainingsgroep B
18:30 - 20:00 Jongens B1 Berend Keehnen G - AB
18:30 - 20:00 Jongens B3 Sander v.d. Elshout R
18:30 - 20:00 Jongens B4 Sander v.d. Elshout R
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Erik Jaap Stigter G - CD