Loenen MO18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Alexander Wonder

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Loenen MO18-1 14 37 12 1 1
2 HIC MO18-1 14 30 9 3 2
3 AthenA MO18-1 14 23 6 5 3
4 Spandersbosch MO18-1 14 15 4 3 7
5 Zwaluwen MO18-1 14 15 4 3 7
6 Pinoké MO18-2 14 14 4 2 8
7 SCHC MO18-2 14 12 3 3 8
8 Baarn MO18-1 14 10 2 4 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 aug !Oefenwedstrijd Fletiomare MO18-2 n.n.b thuis - Drs Leenarts veld water

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Loenen MO18-1 SCHC MO18-2 (6-0)scheduled
HIC MO18-1 Zwaluwen MO18-1 (2-2)final
Baarn MO18-1 Pinoké MO18-2 (3-0)final
AthenA MO18-1 Spandersbosch MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
SCHC MO18-2 AthenA MO18-1 (1-1)final
Spandersbosch MO18-1 HIC MO18-1 (1-5)final
Pinoké MO18-2 Loenen MO18-1 (0-1)final
Zwaluwen MO18-1 Baarn MO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Loenen MO18-1 Zwaluwen MO18-1 (4-0)final
HIC MO18-1 AthenA MO18-1 (1-1)scheduled
Baarn MO18-1 Spandersbosch MO18-1 (0-0)final
Pinoké MO18-2 SCHC MO18-2 (2-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Spandersbosch MO18-1 Loenen MO18-1 (1-5)final
SCHC MO18-2 HIC MO18-1 (1-1)final
AthenA MO18-1 Baarn MO18-1 (0-0)final
Zwaluwen MO18-1 Pinoké MO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Loenen MO18-1 AthenA MO18-1 (3-2)final
Baarn MO18-1 HIC MO18-1 (1-4)final
Zwaluwen MO18-1 SCHC MO18-2 (0-2)scheduled
Pinoké MO18-2 Spandersbosch MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Baarn MO18-1 SCHC MO18-2 (4-1)scheduled
Spandersbosch MO18-1 Zwaluwen MO18-1 (3-1)final
HIC MO18-1 Loenen MO18-1 (2-1)final
AthenA MO18-1 Pinoké MO18-2 (0-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Loenen MO18-1 Baarn MO18-1 (5-1)final
SCHC MO18-2 Spandersbosch MO18-1 (1-0)final
Pinoké MO18-2 HIC MO18-1 (0-5)final
Zwaluwen MO18-1 AthenA MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Spandersbosch MO18-1 AthenA MO18-1 (1-3)final
SCHC MO18-2 Loenen MO18-1 (0-3)final
Pinoké MO18-2 Baarn MO18-1 (2-0)final
Zwaluwen MO18-1 HIC MO18-1 (2-5)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Spandersbosch MO18-1 SCHC MO18-2 (3-2)final
AthenA MO18-1 Zwaluwen MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Loenen MO18-1 Pinoké MO18-2 (4-0)final
HIC MO18-1 Spandersbosch MO18-1 (3-2)final
Baarn MO18-1 Zwaluwen MO18-1 (1-1)final
AthenA MO18-1 SCHC MO18-2 (5-0)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
AthenA MO18-1 HIC MO18-1 (2-0)final
Spandersbosch MO18-1 Baarn MO18-1 (3-0)final
SCHC MO18-2 Pinoké MO18-2 (0-1)final
Zwaluwen MO18-1 Loenen MO18-1 (1-6)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Baarn MO18-1 AthenA MO18-1 (0-3)final
HIC MO18-1 SCHC MO18-2 (7-0)scheduled
Loenen MO18-1 Spandersbosch MO18-1 (4-1)final
Pinoké MO18-2 Zwaluwen MO18-1 (1-6)final
MAANDAG 22 APRIL 2024
HIC MO18-1 Pinoké MO18-2 (2-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
SCHC MO18-2 Zwaluwen MO18-1 (3-1)final
HIC MO18-1 Baarn MO18-1 (4-1)scheduled
Spandersbosch MO18-1 Pinoké MO18-2 (4-1)final
AthenA MO18-1 Loenen MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Loenen MO18-1 HIC MO18-1 (5-3)final
SCHC MO18-2 Baarn MO18-1 (2-2)scheduled
Pinoké MO18-2 AthenA MO18-1 (2-1)final
Zwaluwen MO18-1 Spandersbosch MO18-1 (0-0)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Baarn MO18-1 Loenen MO18-1 (1-2)final