Loenen MO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thorwald Nienhuis
Trainer Jesse de Graaf
Trainer Yvette Ruts-wolters
Trainer Julie Schretlen
Trainer Erik Jaap Stigter
Trainer Alexander Wonder
Manager Joyce den Burger
Lijncoordinator Marianne Hommelberg - Bruyn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eemvallei MO18-2 Lelystad MO18-1 15:50
Loenen MO18-2 Muiderberg MO18-1 17:05
Hilversum MO18-2 Almere MO18-2 17:40
Spandersbosch MO18-2 Gooische MO18-5 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Muiderberg MO18-1 11 21 6 3 2
2 Hilversum MO18-2 11 20 6 2 3
3 Eemvallei MO18-2 10 16 5 1 4
4 Loenen MO18-2 11 16 5 1 5
5 Almere MO18-2 10 16 4 4 2
6 Gooische MO18-5 11 15 4 3 4
7 Lelystad MO18-1 11 15 4 3 4
8 Spandersbosch MO18-2 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr MHC Muiderberg MO18-1 17:05 thuis - KGveld 3
11 mei M.H.C. LELYSTAD MO18-1 12:15 uit
25 mei Gooische Hockey Club MO18-5 17:00 thuis - Drs Leenarts veld water

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Muiderberg MO18-1 Spandersbosch MO18-2 (2-1)final
Almere MO18-2 Lelystad MO18-1 (1-1)final
Loenen MO18-2 Eemvallei MO18-2 (1-5)final
Hilversum MO18-2 Gooische MO18-5 (3-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Lelystad MO18-1 Muiderberg MO18-1 (1-2)final
Spandersbosch MO18-2 Loenen MO18-2 (2-3)final
Eemvallei MO18-2 Hilversum MO18-2 (3-2)final
Gooische MO18-5 Almere MO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Muiderberg MO18-1 Gooische MO18-5 (3-0)final
Lelystad MO18-1 Spandersbosch MO18-2 (0-0)final
Hilversum MO18-2 Loenen MO18-2 (2-1)final
Almere MO18-2 Eemvallei MO18-2 (4-3)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Loenen MO18-2 Almere MO18-2 (4-2)scheduled
Gooische MO18-5 Lelystad MO18-1 (3-4)final
Eemvallei MO18-2 Muiderberg MO18-1 (7-4)final
Spandersbosch MO18-2 Hilversum MO18-2 (0-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Lelystad MO18-1 Eemvallei MO18-2 (3-1)final
Muiderberg MO18-1 Loenen MO18-2 (2-1)final
Almere MO18-2 Hilversum MO18-2 (2-2)final
Gooische MO18-5 Spandersbosch MO18-2 (5-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Loenen MO18-2 Lelystad MO18-1 (4-3)final
Almere MO18-2 Spandersbosch MO18-2 (6-1)final
Hilversum MO18-2 Muiderberg MO18-1 (1-1)final
Eemvallei MO18-2 Gooische MO18-5 (3-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Muiderberg MO18-1 Almere MO18-2 (1-4)final
Lelystad MO18-1 Hilversum MO18-2 (1-2)final
Gooische MO18-5 Loenen MO18-2 (3-1)final
Spandersbosch MO18-2 Eemvallei MO18-2 (0-6)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Lelystad MO18-1 Almere MO18-2 (2-5)final
Spandersbosch MO18-2 Muiderberg MO18-1 (2-3)final
Eemvallei MO18-2 Loenen MO18-2 (2-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Gooische MO18-5 Hilversum MO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Loenen MO18-2 Spandersbosch MO18-2 (1-0)final
Hilversum MO18-2 Eemvallei MO18-2 (3-2)final
Almere MO18-2 Gooische MO18-5 (3-3)final
Muiderberg MO18-1 Lelystad MO18-1 (1-1)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Loenen MO18-2 Hilversum MO18-2 (6-1)final
Eemvallei MO18-2 Almere MO18-2 (4-1)scheduled
Gooische MO18-5 Muiderberg MO18-1 (2-2)final
Spandersbosch MO18-2 Lelystad MO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Lelystad MO18-1 Gooische MO18-5 (2-1)final
Muiderberg MO18-1 Eemvallei MO18-2 (5-4)final
Almere MO18-2 Loenen MO18-2 (4-4)final
Hilversum MO18-2 Spandersbosch MO18-2 (1-0)final