Loenen MO18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Toine van Buul
Coach Lucas Nijman
Trainer Jesse de Graaf
Manager Nicolette Reinhoudt
Lijncoordinator Marianne Hommelberg - Bruyn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare MO18-4 Naarden MO18-3 15:55
Zwaluwen MO18-2 SCHC MO18-5 15:55
Maarssen MO18-3 Voordaan MO18-2 16:10
Gooische MO18-3 Loenen MO18-4 17:25

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Fletiomare MO18-4 11 27 8 3 0
2 Voordaan MO18-2 11 24 7 3 1
3 Zwaluwen MO18-2 11 22 7 1 3
4 Naarden MO18-3 11 19 6 1 4
5 SCHC MO18-5 11 15 5 0 6
6 Loenen MO18-4 11 8 2 2 7
7 Maarssen MO18-3 11 5 1 2 8
8 Gooische MO18-3 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Gooische Hockey Club MO18-3 17:25 uit
11 mei Zwaluwen Utrecht MO18-2 10:30 thuis - Drs Leenarts veld water
25 mei MHC Fletiomare MO18-4 15:55 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
SCHC MO18-5 Maarssen MO18-3 (3-0)final
Fletiomare MO18-4 Voordaan MO18-2 (1-0)final
Naarden MO18-3 Loenen MO18-4 (1-0)scheduled
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Voordaan MO18-2 Naarden MO18-3 (5-2)final
Maarssen MO18-3 Zwaluwen MO18-2 (3-3)final
Gooische MO18-3 Fletiomare MO18-4 (1-4)final
Loenen MO18-4 SCHC MO18-5 (3-4)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Loenen MO18-4 Maarssen MO18-3 (2-2)final
SCHC MO18-5 Voordaan MO18-2 (2-0)final
Naarden MO18-3 Gooische MO18-3 (4-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Fletiomare MO18-4 Zwaluwen MO18-2 (4-0)final
WOENSDAG 22 NOVEMBER 2023
Fletiomare MO18-4 Voordaan MO18-2 (2-2)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Gooische MO18-3 SCHC MO18-5 (0-3)final
Voordaan MO18-2 Loenen MO18-4 (4-0)final
Maarssen MO18-3 Fletiomare MO18-4 (0-3)final
Zwaluwen MO18-2 Naarden MO18-3 (3-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Loenen MO18-4 Gooische MO18-3 (1-1)final
Naarden MO18-3 Fletiomare MO18-4 (2-5)final
SCHC MO18-5 Zwaluwen MO18-2 (0-5)final
Voordaan MO18-2 Maarssen MO18-3 (4-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Gooische MO18-3 Voordaan MO18-2 (1-4)final
Naarden MO18-3 Maarssen MO18-3 (5-0)final
Fletiomare MO18-4 SCHC MO18-5 (2-0)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Voordaan MO18-2 Zwaluwen MO18-2 (2-1)final
SCHC MO18-5 Naarden MO18-3 (1-4)final
Loenen MO18-4 Fletiomare MO18-4 (1-6)final
Maarssen MO18-3 Gooische MO18-3 (4-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Loenen MO18-4 Naarden MO18-3 (0-9)final
Voordaan MO18-2 Fletiomare MO18-4 (1-1)final
Gooische MO18-3 Zwaluwen MO18-2 (0-4)final
Maarssen MO18-3 SCHC MO18-5 (2-6)final
DONDERDAG 28 MAART 2024
Zwaluwen MO18-2 Gooische MO18-3 (3-0)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Zwaluwen MO18-2 Maarssen MO18-3 (6-1)final
Naarden MO18-3 Voordaan MO18-2 (3-3)final
SCHC MO18-5 Loenen MO18-4 (0-1)final
Fletiomare MO18-4 Gooische MO18-3 (0-0)final
DONDERDAG 4 APRIL 2024
Zwaluwen MO18-2 Loenen MO18-4 (5-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Voordaan MO18-2 SCHC MO18-5 (6-0)scheduled
Maarssen MO18-3 Loenen MO18-4 (3-5)final
Zwaluwen MO18-2 Fletiomare MO18-4 (2-5)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Gooische MO18-3 Naarden MO18-3 (0-4)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Loenen MO18-4 Voordaan MO18-2 (1-4)final
SCHC MO18-5 Gooische MO18-3 (1-4)final
Naarden MO18-3 Zwaluwen MO18-2 (0-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Fletiomare MO18-4 Maarssen MO18-3 (4-0)final