JO 18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Paul Slangen
Trainer Jacco Hoogendoorn
Trainer Alexander Wonder
Manager Maartje de Win
Lijncoordinator Renée de Kuyper

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schaerweijde JO18-3 Gooische JO18-6 14:30
Huizen JO18-2 Loenen JO18-2 15:15
Almere JO18-2 Gooische JO18-3 16:10
SCHC JO18-2 Amersfoort JO18-2 17:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Loenen JO18-2 11 27 9 0 2
2 Gooische JO18-3 11 25 8 1 2
3 Almere JO18-2 11 22 7 1 3
4 Gooische JO18-6 11 17 5 2 4
5 SCHC JO18-2 11 16 5 1 5
6 Amersfoort JO18-2 11 10 3 1 7
7 Schaerweijde JO18-3 11 7 2 1 8
8 Huizen JO18-2 11 3 0 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Huizer HC JO18-2 15:15 uit
11 mei Almeerse HC JO18-2 14:00 thuis - Drs Leenarts veld water
25 mei Gooische Hockey Club JO18-3 17:05 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Loenen JO18-2 SCHC JO18-2 (5-2)scheduled
Huizen JO18-2 Schaerweijde JO18-3 (3-3)final
Almere JO18-2 Amersfoort JO18-2 (0-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gooische JO18-3 Gooische JO18-6 (7-4)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Schaerweijde JO18-3 Almere JO18-2 (0-2)final
Gooische JO18-6 Loenen JO18-2 (2-1)final
SCHC JO18-2 Huizen JO18-2 (5-3)final
Amersfoort JO18-2 Gooische JO18-3 (1-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Almere JO18-2 Huizen JO18-2 (5-4)final
Loenen JO18-2 Amersfoort JO18-2 (5-1)final
Gooische JO18-3 Schaerweijde JO18-3 (5-2)final
Gooische JO18-6 SCHC JO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Amersfoort JO18-2 Gooische JO18-6 (3-1)final
Huizen JO18-2 Gooische JO18-3 (2-6)final
SCHC JO18-2 Almere JO18-2 (2-1)final
Schaerweijde JO18-3 Loenen JO18-2 (4-5)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Amersfoort JO18-2 SCHC JO18-2 (4-0)final
Gooische JO18-3 Almere JO18-2 (3-2)final
Gooische JO18-6 Schaerweijde JO18-3 (2-0)final
Loenen JO18-2 Huizen JO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Huizen JO18-2 Gooische JO18-6 (1-1)final
Almere JO18-2 Loenen JO18-2 (1-3)final
Schaerweijde JO18-3 Amersfoort JO18-2 (5-4)final
Gooische JO18-3 SCHC JO18-2 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Amersfoort JO18-2 Huizen JO18-2 (3-1)final
Loenen JO18-2 Gooische JO18-3 (3-1)final
SCHC JO18-2 Schaerweijde JO18-3 (2-1)final
Gooische JO18-6 Almere JO18-2 (2-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Amersfoort JO18-2 Almere JO18-2 (2-3)final
Schaerweijde JO18-3 Huizen JO18-2 (3-2)final
SCHC JO18-2 Loenen JO18-2 (1-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Gooische JO18-6 Gooische JO18-3 (2-2)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Gooische JO18-3 Amersfoort JO18-2 (7-1)final
Loenen JO18-2 Gooische JO18-6 (0-2)final
Almere JO18-2 Schaerweijde JO18-3 (2-1)final
Huizen JO18-2 SCHC JO18-2 (3-3)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Schaerweijde JO18-3 Gooische JO18-3 (4-7)final
Huizen JO18-2 Almere JO18-2 (4-5)final
SCHC JO18-2 Gooische JO18-6 (4-1)final
Amersfoort JO18-2 Loenen JO18-2 (1-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Almere JO18-2 SCHC JO18-2 (2-1)final
Gooische JO18-3 Huizen JO18-2 (4-1)final
Loenen JO18-2 Schaerweijde JO18-3 (5-1)final
Gooische JO18-6 Amersfoort JO18-2 (3-2)final