D30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Aemilia Broekman
Aanvoerder Noortje Elias
Aanvoerder Miriam Kolenbrander
Aanvoerder Odette van Wageningen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Mezen D30-1 Baarn D30-1 10:30
Nijkerk D30-1 SCHC D30-3 10:45
Phoenix D30-3 Hilversum D30-1 14:00
Huizen D30-1 Voordaan D30-3 14:45
Loenen D30-2 Leusden D30-2 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hilversum D30-1 16 43 14 1 1
2 Mezen D30-1 16 38 12 2 2
3 Voordaan D30-3 16 26 8 2 6
4 Huizen D30-1 16 26 8 2 6
5 Phoenix D30-3 16 23 6 5 5
6 Baarn D30-1 16 22 7 1 8
7 Nijkerk D30-1 16 19 5 4 7
8 Loenen D30-2 16 16 4 4 8
9 Leusden D30-2 16 10 2 4 10
10 SCHC D30-3 16 4 1 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun MHC Leusden D30-2 16:15 thuis - KGveld 3
16 jun HMHC D30-1 11:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Mezen D30-1 Huizen D30-1 (3-4)final
Hilversum D30-1 Leusden D30-2 (12-0)final
Baarn D30-1 Phoenix D30-3 (3-0)final
SCHC D30-3 Loenen D30-2 (3-5)final
Voordaan D30-3 Nijkerk D30-1 (1-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Nijkerk D30-1 Mezen D30-1 (3-4)final
Leusden D30-2 SCHC D30-3 (3-0)final
Loenen D30-2 Baarn D30-1 (1-2)final
Huizen D30-1 Hilversum D30-1 (0-8)final
Phoenix D30-3 Voordaan D30-3 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
SCHC D30-3 Hilversum D30-1 (0-11)final
Nijkerk D30-1 Huizen D30-1 (2-2)final
Mezen D30-1 Phoenix D30-3 (4-2)final
Baarn D30-1 Leusden D30-2 (4-1)final
Voordaan D30-3 Loenen D30-2 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Loenen D30-2 Mezen D30-1 (2-6)final
Leusden D30-2 Voordaan D30-3 (0-6)final
Huizen D30-1 SCHC D30-3 (4-1)final
Hilversum D30-1 Baarn D30-1 (4-1)final
Phoenix D30-3 Nijkerk D30-1 (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Voordaan D30-3 Hilversum D30-1 (1-4)final
Mezen D30-1 Leusden D30-2 (6-3)final
Nijkerk D30-1 Loenen D30-2 (2-0)final
Phoenix D30-3 Huizen D30-1 (0-0)final
Baarn D30-1 SCHC D30-3 (2-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
SCHC D30-3 Voordaan D30-3 (1-4)final
Leusden D30-2 Nijkerk D30-1 (4-3)final
Hilversum D30-1 Mezen D30-1 (1-3)final
Loenen D30-2 Phoenix D30-3 (0-3)final
Huizen D30-1 Baarn D30-1 (1-6)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Mezen D30-1 SCHC D30-3 (2-1)final
Nijkerk D30-1 Hilversum D30-1 (0-2)final
Loenen D30-2 Huizen D30-1 (2-6)final
Phoenix D30-3 Leusden D30-2 (2-2)final
Voordaan D30-3 Baarn D30-1 (1-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Voordaan D30-3 Huizen D30-1 (2-3)final
Leusden D30-2 Loenen D30-2 (3-3)final
SCHC D30-3 Nijkerk D30-1 (0-4)final
Hilversum D30-1 Phoenix D30-3 (7-1)final
Baarn D30-1 Mezen D30-1 (3-6)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Mezen D30-1 Voordaan D30-3 (2-2)final
Nijkerk D30-1 Baarn D30-1 (1-2)final
Loenen D30-2 Hilversum D30-1 (0-6)final
Phoenix D30-3 SCHC D30-3 (8-0)final
Huizen D30-1 Leusden D30-2 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Huizen D30-1 Mezen D30-1 (1-8)final
Nijkerk D30-1 Voordaan D30-3 (1-0)final
Loenen D30-2 SCHC D30-3 (2-1)final
Leusden D30-2 Hilversum D30-1 (1-9)final
Phoenix D30-3 Baarn D30-1 (3-2)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Mezen D30-1 Nijkerk D30-1 (4-2)final
Voordaan D30-3 Phoenix D30-3 (2-3)final
SCHC D30-3 Leusden D30-2 (3-2)final
Baarn D30-1 Loenen D30-2 (2-3)final
Hilversum D30-1 Huizen D30-1 (8-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Huizen D30-1 Nijkerk D30-1 (0-2)final
Hilversum D30-1 SCHC D30-3 (5-0)final
Leusden D30-2 Baarn D30-1 (0-2)scheduled
Phoenix D30-3 Mezen D30-1 (1-3)scheduled
Loenen D30-2 Voordaan D30-3 (3-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Voordaan D30-3 Leusden D30-2 (3-0)final
SCHC D30-3 Huizen D30-1 (1-3)final
Mezen D30-1 Loenen D30-2 (2-2)final
Nijkerk D30-1 Phoenix D30-3 (1-1)scheduled
Baarn D30-1 Hilversum D30-1 (0-1)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Phoenix D30-3 Loenen D30-2 (2-2)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
SCHC D30-3 Baarn D30-1 (0-5)scheduled
Huizen D30-1 Phoenix D30-3 (2-4)final
Loenen D30-2 Nijkerk D30-1 (2-2)final
Hilversum D30-1 Voordaan D30-3 (3-3)final
Leusden D30-2 Mezen D30-1 (2-5)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Mezen D30-1 Hilversum D30-1 (3-5)final
Nijkerk D30-1 Leusden D30-2 (0-0)final
Baarn D30-1 Huizen D30-1 (1-2)final
Voordaan D30-3 SCHC D30-3 (8-3)final
WOENSDAG 15 MEI 2024
Huizen D30-1 Loenen D30-2 (3-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Baarn D30-1 Voordaan D30-3 (1-3)final
Leusden D30-2 Phoenix D30-3 (1-1)final
Hilversum D30-1 Nijkerk D30-1 (2-0)final
SCHC D30-3 Mezen D30-1 (2-5)final