DD-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Annemieke Sundelin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan DDA Barneveld DDA 0:00
Geldermalsen DDA SCHC DDE 10:00
Leusden/Ede DDA Schaerweijde DDA 10:00
Hilversum DDA IJsseloever DDB 10:15
Flevoland DDA Loenen DDA 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Loenen DDA 16 48 16 0 0
2 Barneveld DDA 16 42 14 0 2
3 Voordaan DDA 16 33 10 3 3
4 Geldermalsen DDA 17 32 10 2 5
5 Hilversum DDA 16 29 8 5 3
6 Flevoland DDA 16 23 7 2 7
7 Schaerweijde DDA 17 19 6 1 10
8 IJsseloever DDB 16 14 4 2 10
9 SCHC DDC 16 6 2 0 14
10 SCHC DDE 14 5 1 2 11
11 Leusden/Ede DDA 16 4 1 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
23 apr Flevoland DDA 10:30 uit
7 mei HMHC DDA n.n.b thuis
14 mei MHC Leusden DDA 10:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023
SCHC DDC Loenen DDA (1-4)scheduled
Schaerweijde DDA Geldermalsen DDA (0-2)final
Leusden/Ede DDA Barneveld DDA (0-7)final
Hilversum DDA SCHC DDE (3-0)final
Flevoland DDA Voordaan DDA (0-1)final
DINSDAG 12 SEPTEMBER 2023
Barneveld DDA SCHC DDC (6-0)final
IJsseloever DDB Schaerweijde DDA (0-2)final
SCHC DDE Leusden/Ede DDA (0-0)final
Voordaan DDA Hilversum DDA (0-0)final
Geldermalsen DDA Flevoland DDA (7-0)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
SCHC DDC SCHC DDE (1-2)scheduled
Leusden/Ede DDA Voordaan DDA (0-4)final
Schaerweijde DDA Loenen DDA (0-3)final
IJsseloever DDB Geldermalsen DDA (3-2)final
Hilversum DDA Flevoland DDA (2-1)final
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
Barneveld DDA Schaerweijde DDA (5-0)final
Geldermalsen DDA Hilversum DDA (2-0)final
Voordaan DDA SCHC DDC (4-1)scheduled
Flevoland DDA Leusden/Ede DDA (3-0)final
Loenen DDA IJsseloever DDB (8-0)final
DINSDAG 10 OKTOBER 2023
SCHC DDC Flevoland DDA (0-1)scheduled
Leusden/Ede DDA Hilversum DDA (0-4)final
IJsseloever DDB Barneveld DDA (0-5)final
Schaerweijde DDA SCHC DDE (1-0)final
Loenen DDA Geldermalsen DDA (3-0)final
DINSDAG 17 OKTOBER 2023
SCHC DDE IJsseloever DDB (1-1)final
DINSDAG 24 OKTOBER 2023
Geldermalsen DDA Leusden/Ede DDA (2-0)final
Hilversum DDA SCHC DDC (5-1)scheduled
DINSDAG 31 OKTOBER 2023
SCHC DDC Leusden/Ede DDA (5-0)scheduled
Barneveld DDA Geldermalsen DDA (1-0)final
Schaerweijde DDA Flevoland DDA (4-2)final
IJsseloever DDB Voordaan DDA (0-3)final
Loenen DDA SCHC DDE (7-1)final
DINSDAG 7 NOVEMBER 2023
SCHC DDE Barneveld DDA (0-8)final
Geldermalsen DDA SCHC DDC (5-0)final
Voordaan DDA Loenen DDA (0-8)final
Hilversum DDA Schaerweijde DDA (3-1)final
Flevoland DDA IJsseloever DDB (4-1)final
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023
Barneveld DDA Loenen DDA (1-3)final
Voordaan DDA Schaerweijde DDA (1-0)final
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023
Barneveld DDA Voordaan DDA (4-1)final
Schaerweijde DDA Leusden/Ede DDA (3-1)final
IJsseloever DDB Hilversum DDA (0-0)final
Loenen DDA Flevoland DDA (7-1)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
Leusden/Ede DDA IJsseloever DDB (1-3)final
Flevoland DDA Barneveld DDA (1-9)final
DINSDAG 5 DECEMBER 2023
Geldermalsen DDA Voordaan DDA (0-0)final
DINSDAG 12 DECEMBER 2023
Barneveld DDA Leusden/Ede DDA (5-2)final
Loenen DDA SCHC DDC (11-0)scheduled
Voordaan DDA Flevoland DDA (2-2)final
SCHC DDE Hilversum DDA (0-3)final
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024
Leusden/Ede DDA SCHC DDE (3-0)final
Schaerweijde DDA IJsseloever DDB (1-2)scheduled
SCHC DDC Barneveld DDA (0-7)scheduled
Hilversum DDA Voordaan DDA (1-2)final
Flevoland DDA Geldermalsen DDA (0-2)final
DINSDAG 5 MAART 2024
Voordaan DDA Leusden/Ede DDA (2-0)final
Geldermalsen DDA IJsseloever DDB (2-0)final
Loenen DDA Schaerweijde DDA (8-1)final
Flevoland DDA Hilversum DDA (1-1)final
DINSDAG 12 MAART 2024
IJsseloever DDB Loenen DDA (1-11)final
Schaerweijde DDA Barneveld DDA (2-3)final
SCHC DDC Voordaan DDA (1-4)scheduled
Leusden/Ede DDA Flevoland DDA (1-4)final
Hilversum DDA Geldermalsen DDA (1-1)final
DINSDAG 19 MAART 2024
Barneveld DDA IJsseloever DDB (5-0)scheduled
Geldermalsen DDA Loenen DDA (0-2)final
SCHC DDE Schaerweijde DDA (0-3)final
Hilversum DDA Leusden/Ede DDA (6-0)final
Flevoland DDA SCHC DDC (5-0)scheduled
DINSDAG 26 MAART 2024
Schaerweijde DDA Voordaan DDA (1-2)final
SCHC DDC Hilversum DDA (0-1)scheduled
Leusden/Ede DDA Geldermalsen DDA (0-5)final
IJsseloever DDB SCHC DDE (6-0)scheduled
Loenen DDA Barneveld DDA (4-1)final
DINSDAG 2 APRIL 2024
Hilversum DDA Loenen DDA (0-1)final
SCHC DDC Schaerweijde DDA (0-4)scheduled
SCHC DDE Geldermalsen DDA (0-6)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Voordaan DDA IJsseloever DDB (4-0)scheduled
SCHC DDE Loenen DDA (0-7)final
Geldermalsen DDA Barneveld DDA (0-2)final
Leusden/Ede DDA SCHC DDC (0-2)final
Flevoland DDA Schaerweijde DDA (1-0)final
DINSDAG 16 APRIL 2024
Barneveld DDA SCHC DDE (11-0)scheduled
Loenen DDA Voordaan DDA (4-1)final
IJsseloever DDB Flevoland DDA (0-1)scheduled
Schaerweijde DDA Hilversum DDA (2-2)final
SCHC DDC Geldermalsen DDA (2-4)final